Ročník 2022/2023

Mentoři

Klasická hudba
Jan Fišer, housle
Michaela Fukačovávioloncello
Ivo Kahánekklavír
Kateřina Kněžíková, soprán
Karel Košárekklavír
Jan Ostrýpříčná flétna
Pavel Steidl, kytara

Hudba bez žánrových hranic
Radek Baborák, lesní roh, dirigent (práce s orchestry)
Radka Fišarovámuzikálový zpěv
Beata Hlavenková, skladba (jakýkoli nástroj, práce s nahrávacím programem), klavír

Výtvarné umění
Milan Cais
, výtvarná tvorba
Galina Miklínová, ilustrace, animovaný film
Pavel Mrkus, výtvarná tvorba - nová média

Divadlo
Ondřej Nosálek, (práce se soubory)

Tanec
Jan Kodet, (práce se soubory)

Stipendisté

Jan Fišer
Jiří Ruta, Lenka Brtníková, ZUŠ Střezina, Hradec Králové
Gabriel Rameš, Vladimír Zeman, ZUŠ Žerotín, Olomouc
Lenka Filipová, Petr Kupka, ZUŠ V. Wünschw, Šenov
Vintíř Langášek, Dušan Kovařík, ZUŠ V. Kaprálové, Brno
Viola Lukášová, Julia Watzko, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice
Helena Vydrová, Julia Watzko, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice
Adam Vydra, Julia Watzko, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice

Michaela Fukačová
Veronika Vozárová, Dana Chodlová, ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
Lukáš Paděra, Jiřina Hradilová, ZUŠ I. Krejčího, Olomouc
Kamila Šitinová, Věra Kolafová, ZUŠ Liberec
Zuzana Dubová, Martina Charvátová, ZUŠ Jihlava
Nela Procházková, Jarmila Nedbalová, ZUŠ Chotěboř
Vilém Holásek, Jana Vintrová, ZUŠ Teplice
Martin Bernášek, Kateřina, ZUŠ J. Hanuše, Praha
Jan Koláček, Marek Babka, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice

Ivo Kahánek
Matěj Korytář, Hana Dvořáková, ZUŠ Říčany
Jakub Danys, Hana Matúšková, ZUŠ V.Petrželky, Ostrava
Nora Lubbadová, Jaromíra Šnederflerová, ZUŠ Olešská, Praha
Matthew Stephen Hockaday, MgA. Martin Smutný, ZUŠ Žerotín, Olomouc
Semjen Yakimov, Libuše Tichá, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Vladislav Vozňuk, Taťána Vejvodová, Gymnázium a Hdební škola hl. m. Prahy
Alexandr Klement, Irena Marečková, ZUŠ P. Křížkovského, Brno

Karel Košárek
Valentýna Ibriqi, Ellina Belčikova, ZUŠ Milovice příspěvková organizace
Leon Koval, Hana Dvořáková, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Arnošt Matěj Nimrichtr, Inna Tolmačová, ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 925
Amálie Nedomová, Bodláková Lenka, DiS., ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
Alžběta Vrtišková, Zuzana Wagnerová, ZUŠ Jana Zacha Čelákovice
Štěpán Novotný, Oldřiška Honsová, ZUŠ B.Martinů, Havířov - Město
Rozálie Váchalová, Mgr. Milada Nejdlová, ZUŠ Kdyně

Kateřina Kněžíková
Kristýna Gažáková, Mgr. Miroslava Zalubilová, DiS., MBA, ZUŠ Veselí nad Moravou
Mariana Flórová, Radmila Menšíková, ZUŠ Valašské Klobouky
Adéla Řeháková, Hana Keferová, ZUŠ Žerotín Olomouc, Kavaleristů 6
Nikol Nováková, Lenka Doubravová, ZUŠ Kroměříž
Michaela Dufková, MgA. Lucie Zejfartová, ZUŠ Hynka Kubáta Kladno, p. o.
Jiří Kaďorek, Mgr. Dana Zapletalová, ZUŠ Hulín
Justýna Foretová, Barbora Dürrová, ZUŠ Velké Opatovice
Marie Voborníková, Lenka Gaierová ,DiS., ZUŠ J.Jindřicha Cheb
Julie Kubíková, Tomáš Fiala, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
Jindřich Krstev, Ludmila Aschenbrennerová, ZUŠ Staňkov

Jan Ostrý
Jonáš Matějka, Kateřina Jansová, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Markéta Pešková, Lada Štěpánková Polcarová,DiS, ZUŠ Vysoké Mýto
Šárka Samcová, Magda Vozárová, ZUŠ J. S. Bacha Dobřany
Adam Hodolič, Mgr. art. Janka Jámborová ArtD., Konzervatórium Košice, Timonova 2
Evelyna Anežka Semrádová, Petr Ries, ZUŠ B. Jeremiáše
Barbora Axmannová, Lada Štěpánková Polcarová, DiS, ZUŠ Vysoké Mýto

Pavel Steidl
Jan Hron, PhDr. Jiří Slavíček, ZUŠ Habrmanova
Ema Matoušková, Ing. Jan Gréc, ZUŠ Sedlec – Prčice
Adam Slunečko, Hana Trnková, ZUŠ Sokolovská
Lukáš Svoboda, Jan Irving, ZUŠ B. Smetany Plzeň
Ester Hana Kuklová, Taťána Klánská, Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

Radka Fišarová
Tereza Krtilová, Monika Sommerová, ZUS V. Talicha
Amálie Blažková, Marie Nová, ZŠ a ZUŠ Jabloňová
Karel Vaňura, Jitka Kateřina Přibylová, ZUŠ Střezina, Hradec Králové
Ema Hofmeisterová, Lucie Hartingerová – Mamula, ZUŠ Řevnice
Eliška Šalomounová, Michaela Kolář Grundová, ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
Klára Janíčková, Jan Koňárek, ZUŠ Harmonie
Zenny Doan Phan, Mgr. Kateřina Müllerová, ZUŠ Varnsdorf
Terezie Předešlá, Kseniya Suprunovich, ZUŠ Smetanova, Brno
Adam Seidl, Miluše Seidlová, ZUŠ Rakovník

Beata Hlavenková
Daniel Hodgkins, Hana Švajdová, ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Matěj Komorous, Adéla Somolíková, ZUŠ Třemošná
Markéta Hejdová, Jana Steidl Kindernayová, soukromá výuka
Antonín Hošek, Jiří Vedral, ZUŠ Vysoké Mýto
Kateřina Fialová, Zdeněk Melín, ZUŠ Příbram

Pavel Mrkus
Adam Čermák, Lenka Čermáková, ZUŠ Rumburk
Julie Kouřilová, Renata Štindlová, ZUŠ Jevíčko
Johanka Šilhanová, Ak. mal. Lukáš Bradáček, ZUŠ Svárov
Nikolas Bourdais, MgA.et Mgr. František Žáček, ZUŠ Velké Opatovice
Šimon Pelikán, Markéta Pelikánová, ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Matyáš Trpišovský, Markéta Pelikánová, ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Leontýna Gregorová, Markéta Pelikánová, ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Jan Bouček, Vladimír Beran, ZUŠ Police nad Metují
Václav Liskovský, Vladimír Beran, ZUŠ Police nad Metují
Lenka Jansová, Vladimír Beran, ZUŠ Police nad Metují
Jakub Stuchlík, Vladimír Beran, ZUŠ Police nad Metují
Jakub Šefc, Vladimír Beran, ZUŠ Police nad Metují

Ondřej Nosálek
Réva, Vítězslava Trávníčková, ZUŠ Veselí nad Moravou

Radek Baborák
Dechový orchestr ZUŠ Přelouč, Michal Chmelař, ZUŠ Přelouč
Symfonický orchestr Decapoda, MIluše Barvínková, ZUŠ J. Kociana, Ústí nad Orlicí
Little band, Jaroslav Prudič, ZUŠ Vysoké Mýto

Jan Kodet
Soubor Prozatím, Mgr. Alena Hofmanová Pírková, dipl. um., ZUŠ Choceň

Milan Cais
Nikol Dobrovská, Kamila Kulhavá, ZUŠ Kroměříž
Julie Válková, Taťána Jiříková, ZUŠ Ostrava-Poruba
Maja Šedivá, Jana Timrová, ZUŠ Louny
Klára Kováříková, Jana Schlosserová, ZUŠ Moravské Budějovice
Michael Ambros, Juraj Sosna, ZUŠ Miloslava Stibora
Veronika Pavelková, Nikola Macoszková, ZUŠ Hrotovice
Tereza Michalcová, Karolina Neumann, ZUŠ Podbořany
Barbora Meislová, Petra Ponczová, ZUŠ Slavičín
Sophie Pantoflíčková, Martina Peterková, Arcibiskupské gymnázium
Johana Holoubková, Jan Šlechta, ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Domažlice

Galina Miklínová
Adam Tučapec, Michala Horáková, ZUŠ Kroměříž
Justýna Müllerová, Andrea Borovská, ZUŠ V. Talicha Beroun
Rachel Kašperová, MgA. Olga Yakubovskaya, ZUŠ V. Talicha Beroun
Kryštof Hebelka, Tetjana Kulina, ZUŠ Boskovice
Marek Holec, MgA. Sandra Čechová, ZUŠ Český Krumlov
Viola Vartová, Martina Volvovičová, ZUŠ Milovice
Eliška Pecnová, Ivana Černá, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n. Labem
Anna Marie Kopecká, Marek Bělohlávek, ZUŠ Střezina
Viktore Drobilová, Lucie Hradilová, ZUŠ V. Ambrose Prostějov
Tereza Lochmanová, Jana Šlechtová, ZUŠ J. Jindřicha Domažlice
Julie Fidlerová, Martina Kohoutková, ZUŠ Rýmařov

Kalendář akcí

Jan Fišer
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

8/10/2022

II. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

29/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Michaela Fukačová
20/8/2022 - 22/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

7/10/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

12/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

25/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

Ivo Kahánek
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

1/10/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Kateřina Kněžíková
11/11/2022 - 13/11/2022 bude upřesněno

I. setkání Akademie MenART

17/12/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

III. setkání Akademie MenART

25/3/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

29/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

Karel Košárek
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

8/10/2022

II. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

29/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Jan Ostrý
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

1/10/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

12/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Pavel Steidl
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

1/10/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Radek Baborák
1/4/2022

Termíny setkání orchestrů Akademie MenART budou upřesněny

11/4/2023 - 13/4/2023

Soustředění orchestru MenART

Radka Fišarová
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

1/10/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

13/5/2023 Praha

VI. setkání Akademie MenART

Beata Hlavenková
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

III. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

V. setkání Akademie MenART

Jan Kodet
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

Další termíny setkání Akademie MenART budou upřesněny

Ondřej Nosálek
2/9/2022 - 4/9/2022 Praha

I. setkání Akademie MenART

12/11/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

18/2/2023 Praha

III. setkání Akademie MenART

22/4/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

Milan Cais
22/8/2022 - 24/8/2022 Bechyně

I. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

11/2/2023 Praha

III. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

Galina Miklínová
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

5/11/2022 Praha

II. setkání Akademie MenART

11/2/2023 Praha

III. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART

Pavel Mrkus
26/8/2022 - 28/8/2022 Kroměříž

I. setkání Akademie MenART

22/10/2022 Ústí nad Labem

II. setkání Akademie MenART

11/2/2023 Praha

III. setkání Akademie MenART

15/4/2023 Praha

IV. setkání Akademie MenART