student

​

komorní soubor Mattinata

​

​

​

Sophia Ahmed

Daniela Fišerová

Klára Gibišová

Adam Jelínek

Jan Schulmeister

Marek Soviš

Adam Znamirovský

​

​

Markéta Divišová

Anna Flajšmanová

Emma Elena Hubatková

Sofie Kollmerová

Vanesa Soares

Anna Skřivánková

Sára Slováková

Alois Trávníček

Miroslava Válková

Beáta Vymlátilová

​

​

Anna Kahovcová

Jakub Ježek

Matylda Kořínková

Eliška Miškaříková

Hana Blaschkeová

Eva Cibulková

Štěpán Karban

Martin Knodl

Eva Zouharová

Antonín Šmotek

​

​

Dominik Jurečka

Lukáš Cícha

Veronika Janáková

Jiří Kocvrlich

Rozálie Uhlířová

Tereza Ježková

Jan Slíva

Daniela Haladová

Anežka Šindlerová

Jan Levíček

​

​

Klára Janíčková

Eva Kostohryzová

Eliška Lakomá

Ondřej Seehák

Barbora Švábová

Linda Ziklová

​

​

Jáchym Brodský

Kristýna Gilarová

Anna Ondrušová

Bára Sedlářová

Vladimír Slavíček

Leona Vyhnálková

​

​

Alice Diepoltová

Hana Gerbrichová

Kateřina Horáková

Lukáš Javůrek

Kristýna Kopalová

Barbora Muchová

Viktorie Vítová

​

​

Ondřej Kopecký

Ondřej Fiedler

Štěpánka Beránková

Františka Ponížilová

Adéla Koudelková

Eliška Hlavatá

Adam Bohdal

Dominika Zimová

Jana Vacková

Isabel Lagronová

Jakub Pluháček

pedagog

​

Ivana Kopecká

​

​

​

​

Jitka Šanderová

Věra Müllerová

Taťána Vejvodová

Jaroslava Baboráková

Eva Zonová

Marie Pančochová

Markéta Cibulková

​

​

Jana Ženková

Monika Pešavová

Beata Blašková Zádrapová

Monika Drdová

Iva Klíčová

Eva Matoušková

Miroslava Zalubilová

Kseniya Suprunovich

Eva Lojdová

Hana Prachařová

Markéta Šrůtková, DiS

​

​

Václav Kahovec

Lenka Hypiusová

Diana Pinkasová

Petra Ponczová

Andrea Borovská

Dita Průchová

Jiří Holan

Renata Štindlová

Hana Čermáková

Petra Ponczová

​

​

Magdalena Chumchalová

Oldřich Krajíček

Iva Hulíková

Štěpánka Maliňáková

Renata Štindlová

Jitka Magdálková

Violeta Polášková

Jan Šlechta

Veronika Fenclová

Miroslava Kemzová

​

​

Šárka Trávníčková

Blanka Dašková

Matěj Pokorný

Petr Pitra

Jiřina Hradilová

Jarmila Nedbalová

​

​

Vojtěch Esterle

Lada Holaňová

Eliška Plachetková

Jana Davidová

Radek Škeřík

Martin Peřina

​

​

Petra Sladká

Alexandra Komárková

Alexandra Komárková

Zdena Svobodová

Zdena Svobodová

Zdena Svobodová

Markéta Kofroňová

​

​

Kamila Kulhavá

Dita Nováková

Michaela S. Barnetová

Lucie Hradilová

Tetjana Kulina

Čeněk Hlavatý

Jana Holcová

Radka Mullerová

Jolana Lažová

Karel Švach

Alena Bártová

MENTOR

​

Tomáš Netopil

​

​

​

​

​

Ivo Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Milan Cais

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Petr Nikl

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Terezie Kovalová

​

​

​

​

​

​

​

​

Beata Hlavenková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Lenka Nová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Maxim Velčovský

Stipendisté I. ročníku MenART 2018/2019

MENTOR

​

Tomáš Netopil

​

​

​

​

Ivo Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Milan Cais

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Petr Nikl

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Terezie Kovalová

​

​

​

​

​

​

​

Beata Hlavenková

​

​

​

​

​

​

​

Lenka Nová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Maxim Velčovský

student

​

komorní soubor Mattinata

​

​

​

​

Sophia Ahmed

Daniela Fišerová

Klára Gibišová

Adam Jelínek

Jan Schulmeister

Marek Soviš

Adam Znamirovský

​

​

Markéta Divišová

Anna Flajšmanová

Emma Elena Hubatková

Sofie Kollmerová

Vanesa Soares

Anna Skřivánková

Sára Slováková

Alois Trávníček

Miroslava Válková

Beáta Vymlátilová

​

​

Anna Kahovcová

Jakub Ježek

Matylda Kořínková

Eliška Miškaříková

Hana Blaschkeová

Eva Cibulková

Štěpán Karban

Martin Knodl

Eva Zouharová

Antonín Šmotek

​

​

Dominik Jurečka

Lukáš Cícha

Veronika Janáková

Jiří Kocvrlich

Rozálie Uhlířová

Tereza Ježková

Vojtěch Slíva

Daniela Haladová

Anežka Šindlerová

Jan Levíček

​

​

Klára Janíčková

Eva Kostohryzová

Eliška Lakomá

Ondřej Seehák

Barbora Švábová

Linda Ziklová

​

​

Jáchym Brodský

Kristýna Gilarová

Anna Ondrušová

Bára Sedlářová

Vladimír Slavíček

Leona Vyhnálková

​

​

Alice Diepoltová

Hana Gerbrichová

Kateřina Horáková

Lukáš Javůrek

Kristýna Kopalová

Barbora Muchová

Viktorie Vítová

​

​

​

Ondřej Kopecký

Ondřej Fiedler

Štěpánka Beránková

Františka Ponížilová

Adéla Koudelková

Eliška Hlavatá

Adam Bohdal

Dominika Zimová

Jana Vacková

Isabel Lagronová

Jakub Pluháček

pedagog

​

Ivana Kopecká

​

​

​

​

Jitka Šanderová

Věra Müllerová

Taťána Vejvodová

Jaroslava Baboráková

Eva Zonová

Marie Pančochová

Markéta Cibulková

​

​

Jana Ženková

Monika Pešavová

Beata Blašková Zádrapová

Monika Drdová

Iva Klíčová

Eva Matoušková

Miroslava Zalubilová

Kseniya Suprunovich

Eva Lojdová

Markéta Šrůtková, DiS

​

​

Václav Kahovec

Lenka Hypiusová

Diana Pinkasová

Petra Ponczová

Andrea Borovská

Dita Průchová

Jiří Holan

Renata Štindlová

Hana Čermáková

Petra Ponczová

​

​

Magdalena Chumchalová

Oldřich Krajíček

Iva Hulíková

Štěpánka Maliňáková

Renata Štindlová

Jitka Magdálková

Violeta Polášková

Jan Šlechta

Veronika Fenclová

Miroslava Kemzová

​

​

Šárka Trávníčková

Blanka Dašková

Matěj Pokorný

Petr Pitra

Jiřina Hradilová

Jarmila Nedbalová

​

​

Vojtěch Esterle

Lada Holaňová

Eliška Plachetková

Jana Davidová

Radek Škeřík

Martin Peřina

​

​

Petra Sladká

Alexandra Komárková

Alexandra Komárková

Zdena Svobodová

Zdena Svobodová

Zdena Svobodová

Markéta Kofroňová

​

​

​

Kamila Kulhavá

Dita Nováková

Michaela Strnadová Barnetová

Lucie Hradilová

Tetjana Kulina

Čeněk Hlavatý

Jana Holcová

Radka Mullerová

Jolana Lažová

Karel Švach

Alena Bártová

 Gratulujeme všem přijatým uchazečům. Těšíme se na první setkání v Kroměříži.

škola, město

​

ZUŠ Terezie Brzkové, 

ZUŠ B. Smetany, Plzeň 

​

​

​

ZUŠ Lounských, Praha

ZUŠ Třemošná

ZUŠ I. Hurníka, Praha

ZUŠ Přelouč

ZUŠ Kroměříž, Jánská

ZUŠ Uherský Brod

ZUŠ Křtinská Praha

​

​

ZUŠ J.Kociána, Ústí nad Orl.

ZUŠ Nýřany

ZUŠ Smetanova, Brno

ZUŠ Na Popelce

ZUŠ Moravská Třebová

ZUŠ Úpice

ZUŠ Veselí n.Moravou

ZUŠ Smetanova, Brno

ZUŠ Třebíč

ZUŠ Kroměříž

​

​

ZUŠ Kaplice

ZUŠ Habrmanova H. Král.

ZUŠ Sedlčany

ZUŠ Slavičín

ZUŠ Beroun

ZUŠ Český Krumlov

ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové

ZUŠ Velké Opatovice

ZUŠ Uničov

ZUŠ Slavičín

​

​

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Zlín – Malenovice

ZUŠ Velešín

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

ZUŠ Velké Opatovice

ZUŠ Uherské Hradiště

ZUŠ Zlín – Malenovice

ZUŠ  Jindřicha Jindřicha Domažlice

ZUŠ Trnka, Plzeň

ZUŠ Arthura Nikische, Bučovice

​

​

ZUŠ Zlín

ZUŠ Velešín

ZUŠ Na Popelce

ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 

ZUŠ Iši Krejčího Olomouc

ZUŠ Chotěboř

​

​

ZUŠ Habrmanova

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

ZUŠ Znojmo

ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava

ZUŠ Střezina Hradec Králové

ZUŠ Žerotín, Olomouc

​

​

ZUŠ Učňovská, Praha

ZUŠ Velké Opatovice

ZUŠ Velké Opatovice

ZUŠ J. B. Foerstera Jičín

ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín

ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín

ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň

​

​

​

ZUŠ Kroměříž

ZUŠ Jihlava

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ V. Ambrozse Prostějov

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Mšeno

ZUŠ Č. Krumlov

ZUŠ Teplice, Chelčického

ZUŠ Litovel

ZUŠ E. Runda, Ostrava

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

Počet studentů ve skupině je přáním mentora

patronem programu je spoleČnost RSJ - dĚkujeme!