student

​

Horčicová Sofia

Papp Matyáš

Johana Vítová

Amálie Vlčková

Tomáš Píša

Matouš Starczewski 

​

​

​

​

Lucie Kovářová

Evelína Fialová

Anna Jakubíčková

Martin Žvachta

Alice Jakšová

Pavel Tobola

Tereza Konířová

Kateřina Marjáková

Barbora Pešková

Jakub Tausch

Valentýna Inés Utíkalová

Helena Mensová

​

​

​

Vintíř Langášek

Šarlota Irová

Ondřej Martinek

Viola Lukášová

Aleš Baránek

​

​

​

Valerie Skoumalová

Denisa Pašková

Adéla Vrátilová

Tereza Šarlingerová

Evelyna Anežka Semrádová

Monika Prahová

Hana Doubravová

Tereza Tichánková

​

​

​

Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn

​

​

Alžběta Křížová

Matyáš Walter

Daniela Dobešová

Nicolas Paul

Nella Zámková

Hana Dušková

Veronika Ročková

Tengiz Khizanishvili

​

​

​

​

Lejla Dostálová

Matěj Nešpor

Vojtěch Horyna

Nina Janotová

Ondřej Mutl

František Stoklas

​

​

​

Eva Pišoftová

Štěpán Nemrava

Štěpánka Jičínská

Barbora Kopecká

Eduard Bičiště

Matěj Vaculík

Jasmína Rosenbergerová

Adriana Košařová

Jan Hauptman

Kristýna Figerová

Eliška Křemenová

Eliška Tartaini

​

​

​

Alexandra Smetanová

Štěpánka Kroová

Vendula Kramářová

Amálie Strnková

Světlana Pejchalová

Ondřej Ludvík

Aneta Moravcová

Adam Janouch

Aleš Olesov

​

​

​

Divadelní soubor  

​

​

​

​

​

taneční soubor

pedagog

​

ZUŠ Šumperk        

ZUŠ Jana Hanuše, Praha        

ZUŠ Ilji Hurníka, Praha    

ZUŠ Orchidea clasic,
s.r.o., Brno    

ZUŠ Vysoké Mýto        

ZUŠ B. Jeremiáše,
Č. Budějovice

​

​

Jarmila Klokočníková

Martina Bauerová

Kateřina Jurášková

Xenie Podolchova

Miroslava Zalubilová

Miroslava Zalubilová

Helena Matyášová

Lukáš Polanský

Věra Nováková

Lenka Martanová

Hana Keferová

Beata Blašková

​

​

​

​

Dušan Kovařík

Ivana Kopecká

Lenka Bergerová

Tuula Sivula Vacek

Anna Přikrylová

​

​

​

Jana Stralczynská

Lenka Pašková

Lada Štěpánková Polcarová

Ivana Šarlingerová

Petr Ries

Ivana Krmíčková

Mgr. Lucie Skalická

Markéta Pivovarčíková

​

​

​

​

František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka

​

​

​

Kateřina Müllerová

Jan Hönig

Jitka Kateřina Přibylová

Renée Nachtigallová

Iveta Poslední

Michaela Grundová

Michaela Grundová

Michaela Grundová

​

​

​

​

Radka Vyštejnová

Eliška Plachetková

Anežka Smotlachová

Lucie Dittrichová

Věra Havelková

Lenka Šoborová

​

​

​

Kateřina Jančářová

Marta Mastráková

MgA. Jana Schlosserová

Lucie Filipová

Mgr. Marek Bělohlávek

MgA. Andrea Borovská

Marie Karenová

​

Tereza Lišková

Jana Kramperová

Radka Müllerová

Alena Bártová

Klára Prokopowská

​

​

​

Lenka Feldsteinová

Jan Šlechta

Petra Ponczová

Petra Ponczová

Mgr. Jana Holcová

Petra Vojvodíková

Nikola Macoszková

Tereza Štětinová

František Žáček

​

​

​

Hana a Stanislav Nemravovi

ZUŠ Uherské Hradiště

​

​

​

Zlatuše Bartošová

ZUŠ Jaroslava Kociana,
Ústí nad Orlicí

MENTOR

​

Ivo
Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan
Fišer

​

​

​

​

​

​

Jan
Ostrý

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Radek Baborák

​

​

​

​

Radka Fišarová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Marcel Bárta

​

​

​

​

​

​

​

Tomáš Císařovský

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Richard Loskot

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Dominika Špalková

​

​

​

​

Jan Kodet

Stipendisté III. ročníku MenART 2020/2021

 Gratulujeme všem  přijatým uchazečům.

MENTOR

​

​

Ivo Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan Ostrý

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan Fišer

​

​

​

​

​

​

​

​

Radek Baborák

​

​

​

​

​

​

Radka Fišarová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Marcel Bárta

​

​

​

​

​

​

​

​

Tomáš Císařovský

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Richard Loskot

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Dominika Špalková

​

​

​

​

Jan Kodet

student

​

​

Horčicová Sofia

Papp Matyáš

Johana Vítová

Amálie Vlčková

Tomáš Píša

Matouš Starczewski 

​

​

​

Lucie Kovářová

Evelína Fialová

Anna Jakubíčková

Martin Žvachta

Alice Jakšová

Pavel Tobola

Tereza Konířová

Kateřina Marjáková

Barbora Pešková

Jakub Tausch

Valentýna Inés Utíkalová

Helena Mensová

​

​

​

Valerie Skoumalová

Denisa Pašková

Adéla Vrátilová

Tereza Šarlingerová

Evelyna Anežka Semrádová

Monika Prahová

Hana Doubravová

Tereza Tichánková

​

​

​

​

Vintíř Langášek

Šarlota Irová

Ondřej Martinek

Viola Lukášová

Aleš Baránek

​

​

​

​

Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn  

​

​

​

​

Alžběta Křížová

Matyáš Walter

Daniela Dobešová

Nicolas Paul

Nella Zámková

Hana Dušková

Veronika Ročková

Tengiz Khizanishvili

​

​

​

​

Lejla Dostálová

Matěj Nešpor

Vojtěch Horyna

Nina Janotová

Ondřej Mutl

František Stoklas

​

​

​

Eva Pišoftová

Štěpán Nemrava

Štěpánka Jičínská

Barbora Kopecká

Eduard Bičiště

Matěj Vaculík

Jasmína Rosenbergerová

Adriana Košařová

Jan Hauptman

Kristýna Figerová

Eliška Křemenová

Eliška Tartaini

​

​

​

​

Alexandra Smetanová

Štěpánka Kroová

Vendula Kramářová

Amálie Strnková

Světlana Pejchalová

Ondřej Ludvík

Aneta Moravcová

Adam Janouch

Aleš Olesov

​

​

​

​

Divadelní soubor  

​

​

​

​

taneční soubor

Počet studentů ve skupině je přáním mentora

pedagog

​

​

Irina Švédová

Jana Macharáčková

Taťána Vejvodová

Věra Chmelová

Vlastimil Jurčík

Dorota Lukášová

​

​

​

Jarmila Klokočníková

Martina Bauerová

Kateřina Jurášková

Xenie Podolchova

Miroslava Zalubilová

Miroslava Zalubilová

Helena Matyášová

Lukáš Polanský

Věra Nováková

Lenka Martanová

Hana Keferová

Beata Blašková

​

​

​

Jana Stralczynská

Lenka Pašková

Lada Štěpánková Polcarová

Ivana Šarlingerová

Petr Ries

Ivana Krmíčková

Mgr. Lucie Skalická

Markéta Pivovarčíková

​

​

​

​

Dušan Kovařík

Ivana Kopecká

Lenka Bergerová

Tuula Sivula Vacek

Anna Přikrylová

​

​

​

​

František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka

​

​

​

​

Kateřina Müllerová

Jan Hönig

Jitka Kateřina Přibylová

Renée Nachtigallová

Iveta Poslední

Michaela Grundová

Michaela Grundová

Michaela Grundová

​

​

​

​

Radka Vyštejnová

Eliška Plachetková

Anežka Smotlachová

Lucie Dittrichová

Věra Havelková

Lenka Šoborová

​

​

​

Kateřina Jančářová

Marta Mastráková

MgA. Jana Schlosserová

Lucie Filipová

Mgr. Marek Bělohlávek

MgA. Andrea Borovská

Marie Karenová

Tereza Lišková

Jana Kramperová

Radka Müllerová

Alena Bártová

Klára Prokopowská

​

​

​

​

Lenka Feldsteinová

Jan Šlechta

Petra Ponczová

Petra Ponczová

Mgr. Jana Holcová

Petra Vojvodíková

Nikola Macoszková

Tereza Štětinová

František Žáček

​

​

​

​

Hana a Stanislav Nemravovi

​

​

​

​

Zlatuše Bartošová

škola, město

​

​

ZUŠ Šumperk        

ZUŠ Jana Hanuše, Praha        

ZUŠ Ilji Hurníka, Praha    

ZUŠ Orchidea clasic, s.r.o., Brno    

ZUŠ Vysoké Mýto        

ZUŠ B. Jeremiáše, Č. Budějovice

​

​

​

ZUŠ Jablonec nad Nisou    

ZUŠ Řevnice, pob. Mníšek pod Brdy

ZUŠ F. X. Richtera, Holešov       

ZUŠ Teplice        

ZUŠ Veselí nad Moravou    

ZUŠ Veselí nad Moravou    

ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 

ZUŠ CAMPANELLA, Olomouc    

ZUŠ Taussigova, Praha    

ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň    

ZUŠ Žerotín, Olomouc    

ZUŠ Brno, Smetanova        

​

​

​

ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ Vysoké Mýto    

ZUŠ Plasy        

ZUŠ B. Jeremiáše, Č. Budějovice

ZUŠ Litoměřice    

ZUŠ Uničov    

ZUŠ A. Radoka, Valašské Meziříčí

​

​

​

​

ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno, 

ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ B. Jeremiáše, Č. Budějovice

ZUŠ Uherský Brod    

​

​

​

​

ZUŠ Karla Malicha, Holice

ZUŠ Adolfa Voborského, Modřany

ZUŠ Slezská Ostrava.

​

​

​

​

ZUŠ Varnsdorf    

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

ZUŠ V. Talicha, Beroun

ZUŠ Kraslice    

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

​

​

​

​

ZUŠ Nad Alejí    

ZUŠ Znojmo    

ZUŠ Střezina    

ZUŠ Jižní Město, Praha

ZUŠ Třebíč    

ZUŠ Alfréda Radoka, Velké Meziříčí

​

​

​

ZUŠ Miloslava Stibora Olomouc

ZUŠ Miloslava Stibora Olomouc

ZUŠ Moravské Budějovice

ZUŠ Jablonné nad Orlicí

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

ZUŠ Václava Talicha, Beroun

ZUŠ Králíky    

SZUŠ Trnka, Plzeň    

ZUŠ Hlinsko    

ZUŠ Teplice    

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

ZUŠ Bohumín    

​

​

​

​

ZUŠ Sedlčany    

ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Domažlice

ZUŠ Slavičín    

ZUŠ Slavičín    

ZUŠ Český Krumlov    

ZUŠ Hulín        

ZUŠ Hrotovice    

ZUŠ Prosek    

ZUŠ Velké Opatovice    

​

​

​

​

ZUŠ Uherské Hradiště

​

​

​

​

ZUŠ Jaroslava Kociana,
Ústí nad Orlicí