student


Grepl Rudolf

Lubbadová Nora

Bajer Martin

Skýpala Viktor

Klement Alexandr




Muknšnáblová Klára

Nováková Veronika

Řehořová Adéla

Šťovíček Filip

Chamolová Veronika

Motošická Amélie

Řeháková Jana

Suchá Michaela

Hradecký Patrik

Machátová Eliška

Havlíková Zuzana

Škárová Kateřina




Kellerová Ester

Oprchalová Michaela

Milovníková Martina Eva

Domincová Alžběta

Flajšmanová Vendula

Navrátilová Alžběta

Kinzl Jan

Tina Tranová




Doucha Adam

Maxmilián Mašek

Radová Michaela

Tadeáš Syrový

Samuel Bloomfield




Vacková Anna

Kerulová Šárka

Kováčová Veronika

Beranová Eliška

Kramperová Zuzana

Bajtalonová Lucie

Pješčáková Dominika

Warlop Maximilián

Michelová Jůlie

Žárská Barbora




Palacká Sára

Šmejkalová Ela

Manych Theodor

Bittová Veronika

Peštová Doubravka

Magdálková Tereza

Zýková Viktorie

Srovnalová Nela

Lukeštíková Lucie

Fárková Ema




Brousil Lukáš

Bušina Ondřej

Řezáčová Šárka

Boura Oliver

Řechka Daniel

Pecnová Markéta 

Janzová Lucie

Horáková Natálie

Buňatická Zuzana

Pospíšilová Barbora

Urbanová Silvie

Casková Anežka




ZUŠ Bechyně




soubor zastoupený Ester Vančurovou

soubor zastoupený Ivonou Jiříčkovou

pedagog


Libor Čapek

Jaromíra Šnederflerová

Martin Fišl

Hana Švajdová

Irena Marečková




Zdeňka Hejlíková

Monika Pešavová

Renée Nachtigallová

Jitka Kateřina Přibylová

Klára Vlahačová Kartáková

Šárka Mistrová

Hana Prachařová

Lenka Doubravová

Lucie Bínová

Eva Lojdová

Radmila Menšíková

Alena Feldmannová



Miluše Barvínková

Hana Nováková

Olga Kinzlová

Lenka Hanáčková

Marta Cábová

Jaroslav Krištůfek 

Ivana Kopecká

Olga Kinzlová





Marcel Neckář

Eliška Plachetková

Lenka Pavlíčková

Otto Orany

Otto Orany




Magda Marková

Alena Boháčová

Silvia Majorošová

Kateřina Konečná

Iva Voráčková Hošpesová

Tomáš Bříza

Jan Hönig

Veronika Matysová

Klára Brabníková

Ludmila Horová




Helena Galbavá

Zuzana Hášová

Věra Včelišová

Markéta Kulíková

Ilona Peštová

Jitka Magdálková

Ilona Peštová

Pavla Kramolišová

Pavla Kramolišová

Pavla Kramolišová




Andrea Borovská

Kateřina Jančářová

Iva Hulíková

Ivana Příhoda Pavlů

Lenka Feldsteinová

Ivana Černá

Jana Kolegarová

Tetjana Kulina

František Žáček

Markéta Šindelářová

Marie Karenová

Gabriela Hrubešová




Jan Brůček




Martina Denková

Denisa Varga Vašíčková

MENTOR


Ivo 

Kahánek







Kateřina 

Kněžíková













Jan 

Fišer










Beata 

Hlavenková






Radka 

Fišarová












Alžběta 

Skálová












Michal 

Gabriel
















Viliam 

Dočolomanský




Jan 

Kodet

Stipendisté II. ročníku MenART 2019/2020

 Gratulujeme všem  

      přijatým uchazečům.

MENTOR


Ivo Kahánek








Kateřina Kněžíková















Jan Fišer











Beata Hlavenková








Radka Fišarová













Alžběta Skálová













Michal Gabriel















Viliam Dočolomanský




Jan Kodet

student


Grepl Rudolf

Lubbadová Nora

Bajer Martin

Skýpala Viktor

Klement Alexandr




Muknšnáblová Klára

Nováková Veronika

Řehořová Adéla

Šťovíček Filip

Chamolová Veronika

Motošická Amélie

Řeháková Jana

Suchá Michaela

Hradecký Patrik

Machátová Eliška

Havlíková Zuzana

Škárová Kateřina




Kellerová Ester

Oprchalová Michaela

Milovníková Martina Eva

Domincová Alžběta

Flajšmanová Vendula

Navrátilová Alžběta

Kinzl Jan

Tina Tranová




Doucha Adam

Maxmilián Mašek

Radová Michaela

Tadeáš Syrový

Samuel Bloomfield




Vacková Anna

Kerulová Šárka

 Kováčová Veronika

Beranová Eliška

Kramperová Zuzana

Bajtalonová Lucie

Pješčáková Dominika

Warlop Maximilián

Michelová Jůlie

Žárská Barbora




Palacká Sára

Šmejkalová Ela

Manych Theodor

Bittová Veronika

Peštová Doubravka

Magdálková Tereza

Zýková Viktorie

Srovnalová Nela

Lukeštíková Lucie

Fárková Ema




Brousil Lukáš

Bušina Ondřej

Řezáčová Šárka

Boura Oliver

Řechka Daniel

Pecnová Markéta 

Janzová Lucie

Horáková Natálie

Buňatická Zuzana

Pospíšilová Barbora

Urbanová Silvie

Casková Anežka




ZUŠ Bechyně




soubor zastoupený Ester Vančurovou

soubor zastoupený Ivonou Jiříčkovou

pedagog


Libor Čapek

Jaromíra Šnederflerová

Martin Fišl

Hana Švajdová

Irena Marečková




Zdeňka Hejlíková

Monika Pešavová

Renée Nachtigallová

Jitka Kateřina Přibylová

Klára Vlahačová Kartáková

Šárka Mistrová

Hana Prachařová

Lenka Doubravová

Lucie Bínová

Eva Lojdová

Radmila Menšíková

Alena Feldmannová




Miluše Barvínková

Hana Nováková

Olga Kinzlová

Lenka Hanáčková

Marta Cábová

Jaroslav Krištůfek 

Ivana Kopecká

Olga Kinzlová




Marcel Neckář

Eliška Plachetková

Lenka Pavlíčková

Otto Orany

Otto Orany




Magda Marková

Alena Boháčová

Silvia Majorošová

Kateřina Konečná

Iva Voráčková Hošpesová

Tomáš Bříza

Jan Hönig

Veronika Matysová

Klára Brabníková

Ludmila Kroupová




Helena Galbavá

Zuzana Hášová

Věra Včelišová

Markéta Kulíková

Ilona Peštová

Jitka Magdálková

Ilona Peštová

Pavla Kramolišová

Pavla Kramolišová

Pavla Kramolišová




Andrea Borovská

Kateřina Jančářová

Iva Hulíková

Ivana Příhoda Pavlů

Lenka Feldsteinová

Ivana Černá

Jana Kolegarová

Tetjana Kulina

František Žáček

Markéta Šindelářová

Marie Karenová

Gabriela Hrubešová




Jan Brůček




Martina Denková

Denisa Varga Vašíčková

škola, město


ZUŠ F.A.Šporka Lysá nad Labem

ZUŠ Olešská

ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno

ZUŠ Žerotín, Olomouc

ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno




ZUŠ Ratibořická, Praha 9

ZUŠ Nýřany

ZUŠ V.Talicha Beroun

ZUŠ Střezina Hradec Králové

ZUŠ J.S.Bacha Dobřany

ZUŠ Praha Ratibořická

ZUŠ Rakovník

ZUŠ v Kroměříži

Zuš J.Jindřicha Domažlice

Zuš Třebíč

ZUŠ Valašské Klobouky

ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno




ZUŠ Jaroslava Kociana Ústí nad O.

ZUŠ Židlochovice

ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň

ZUŠ Rudolfa Firkušného Napajedla

ZUŠ Nýřany

ZUŠ O.Ševčíka, Písek

ZUŠ T. Brzkové

ZUŠ T. Brzkové Plzeň




ZUŠ Kaplice

ZUŠ Znojmo

ZUŠ A.M.Buxton, Úpice

Dino School

Dino School




ZUŠ Harmony, o.p.s.

ZUŠ Chodov, okres Sokolov

Cirkevná ZUŠ sv.Mikuláša, Prešov

Základní umělecká škola Jevíčko

ZUŠ Kaplice pobočka Vyšší Brod

ZUŠ Střezina

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ Rumburk

ZUŠ Rumburk

ZUŠ Habrmanova Hradec Králové




ZUš Alfréda Radoka Valaš. Meziříčí

ZUŠ Hostivař, Praha

ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší

ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice

ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň

ZUŠ Uherské Hradiště

ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm



ZUŠ Vávlava Talicha Beroun

ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci

ZUŠ Velešín

Soukromá ZUŠ Trnka

ZUŠ Sedlčany

ZUŠ R. A. D., Dvůr Králové nad Labem

ZUŠ Rosice

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Velké Opatovice

ZUŠ V. Ambrose Prostějov

ZUŠ Králíky

ZUŠ Ledeč nad Sázavou



ZUŠ Bechyně




ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

Počet studentů ve skupině je přáním mentora

PATRON PROJEKTU:

FINANČNÍ PODPORA:

PODPORA VYBRANÝCH STUDENTŮ